פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

פרקט למינציה

 ברוכים הבאים לעולם הלמינציה של TARKETT 2011

6 עולמות של למינציה – עולם אחד של איכות!

מכיוון שכל עולם מתאים לאווירת עיצוב שונה ומסוימת, הוא משקף את מי שאתה ואת מה שאתה מאמין בו. כל עולם ישמש כהד לאישיותך. כל עולם יענה על הצורך שלך במקוריות ובזהות הבלעדית שלךESSENTIALS  
ESSENTIALS

ORIGINALS  
ORIGINALS

VINTAGE  
VINTAGE

LAMIN ART   
LAMIN ART

PLAYSTYLE  
PLAYSTYLE

INFINITE  
INFINITE

חזרה לאינדקס התמונות הפרוייקט הבא

כשרוצים לשפץ או לשדרג דירה, מומלץ לרכוש פרקט למינציה. זהו פרקט שמחירו זול והתקנתו מהירה. ניתן להתקינו בחדרי הילדים שיוכלו לשבת ולשחק עליו גם בחורף, בסלון, בחדר השינה או העבודה וגם במסדרונות. החדרים יקבלו מראה חמים, יוקרתי ונקי. פרקט למינציה הוא פרקט סינטטי דמוי עץ שהוא למעשה שכבת נייר דקה שנראית כמו עץ. מעל שכבה זו יש סרט שקוף והיא מודבקת על  תערובת דחוסה וחזקה של חומרים הקרויה HDF.  פרקט למינציה  מתאים לבתים עם ילדים וגם  חיות מחמד משום שהוא עמיד לשריטות , לחות וכתמים. פרקט למינציה  לא זקוק לליטוש כמו בפרקט עץ טבעי, הוא אינו צובר לכלוך ואבק  וקל לנקותו עם מטלית ניגוב ספוגה בחומר מיוחד לפרקטים פרקט למינציה  מתאים גם למשרדים ומקומות ציבוריים עם מעבר רב של אנשים ומשווה למשרד או לעסק מראה איכותי ונעים. פרקט זה מתאים לסטודיו למחול או התעמלות בשל הנוחות שלו ועמידותו הגבוהה. הוא לצימרים ומשווה להם מראה רומנטי ואסתטי ואווירה כפרית.

פרקט למינציה קיים בעוביים שונים ובעמידויות שונות מפני שחיקה. ככל שהפרקט  עבה יותר  הוא חזק ועמיד יותר. השחיקה של הפרקט נקבעת לפי דירוג AC  כאשר הדירוג הגבוה ביותר הוא AC5. ניתן להשיג את הפרקט בטקסטורות שונות  ובמגוון של צבעים. יש האוהבים את הצבע הבהיר בעל המראה הקליל ואחרים מעדיפים גוונים כהים יותר.

הרכבת פרקט למינציה היא פשוטה: תחילה יש למדוד את החדר בכדי לדעת אילו כמויות של פרקט למינציה לרכוש. מיישרים את המשטח ומניחים עליו ספוג גלילה. את הפרקט מניחים ברצועות לאורך הקיר הארוך יותר ומחברים אותו כמו לגו כשהפין המכונה "זכר" מתחבר ל"מגרעת" שהיא הנקבה. יש לחבר גם את הפנלים לקיר עם דבק חם וזה לזה בזוית של 45 מעלות. פרקט למינציה מומלץ לרכוש במקום אמין ואיכותי. חברה מעולה בתחום היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי את הפרקטים האיכותיים של Tarkett התאגיד הצרפתי המוביל בתחום. בחברה ניתן למצוא מגוון פרקטים יפיפיים בטקסטורות ודגמים שונים כמו Essentials, Chic. Cool ועוד. הפרקטים של "גרין ספורט" הם ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.  החברה מתקינה את הפרקטים בצורה מקצועית ויעילה וחוסכת את המאמץ של ההתקנה באופן עצמאי. הפרקטים נשמרים יפים למשך שנים ואינם דורשים טיפול או תחזוקה. הפרקטים של "גרין ספורט" עמידים בפני שריטות ושחיקה והם בעלי תו תקן.

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved